Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / Ramar / Ram 6583222



*

nr 658 3222


Ram

betsad, 52x32


Utrop:

300 kr

Såld:

1.000 kr

Sista tid för bud online:

måndag 27 september 2010
kl 17:58:26


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
26/9 11:52:15 1      350 kr
26/9 14:35:08 2      350 kr
26/9 17:18:35 2      400 kr
26/9 21:46:13 3      450 kr
27/9 11:26:34 4      500 kr
27/9 17:00:43 5      550 kr
27/9 17:06:29 6      600 kr
27/9 17:46:56 7      Vinnande bud
27/9 17:49:09 6      750 kr
27/9 17:51:58 6      900 kr
27/9 17:53:26 6      1.000 kr


  • Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: betsad ram ramar
  • 6665 AkrylmÃ¥lning
    Ann Makander (f. 1954), Sverige. Signerad, daterad..//
     

    Auktionen avslutas
    nästa vecka
    12 jan kl 20:08
  • 6536 Blyerts
    Maria Röhl (1801-1875), Signerad, daterad 11/1 183..//
     

    Auktionen avslutas
    nästa vecka
    12 jan kl 18:57
  • 6613 Bojaner
    2 st, Kina. Höjd: 15-19 cm
     

    Auktionen avslutas
    nästa vecka
    12 jan kl 20:19
  • 6436 Etsning
    Louis Legrand (1863-1951), "Les Mioches", oramat l..//
     

    Auktionen avslutas
    nästa vecka
    12 jan kl 19:33
  • 6506 Färglitografi
    Erik Höglund (1932-1998), Sverige. Komposition, or..//
    Aktuellt bud: 300 kr

    Auktionen avslutas
    nästa vecka
    12 jan kl 18:29
  • 6682 Färglitografi
    Gösta Werner (1909-1989), Sverige. Signerad, numre..//
     

    Auktionen avslutas
    nästa vecka
    12 jan kl 18:41




Ladda ner broschyr